Tag Archives: Zümrüt Taşlı Yüzükler

Pırlantalı Bayan Yüzük Modelleri

Kadınların şıklığını ve zarafetini tamamlayan değerli takı çeşitleri yüzükler ve broşlar. 2013 senesinin en şık altın ve zümrüt yüzük modelleri, pırlantalı gümüş yüzükler, kristal bayan yüzükleri, kokteyl kristal yüzükleri ve zümrüt-pırlanta taşlarla dizayn edilmiş yüzük tasarımları.
Kadınlar önemli bir günde ve özel davetlerde kendini daha şık hissetmeli her şeyden önce. O muhteşem giyim tarzı, göz kamaştıran kıyafetleri, zarafeti ve kadın şıklığının tamamlayıcısı takılar ve aksesuarlardır her daim.

2013 modası kristal bayan yüzükleri; 2013 senesinin en şık yüzük modelleri. Pırlantalarla inci boncuklar ve zümrüt taşlar bir araya getirilerek, yılın muhteşem yüzükleri tasarlanmış. Kadınların takı tutkusu zümrüt ve pırlanta yüzüklerle renklenebilir.

Bayan Yüzük Modelleri; Rengarenk pırlantalar, göz alıcı zümrüt taşlarla tasarlanan bayan yüzük koleksiyonu, oldukça zengin. Gece davetlerinin ve kadınların zarafetini ve şıklığını tamamlayan, pırlantalı yüzükler.

Kristal taşlı bayan yüzükleri;  Kristaller, inciler ve pırlanta taşlarla dizayn edilen gümüş yüzükler. Kadın aksesuarlarının en başında gelir, taşlı yüzükler. Bakır rengi incili-pırlanta yüzük modelleri, nakışlı gümüş yüzük çeşitleri de bayanların takı koleksiyonunun en önemli parçalarından.

Pırlanta bayan yüzük modelleri;  Pırlantalarla dizayn edilmiş bayan yüzükleri. Mor zümrüt taşlı tektaş yüzük özel bir gün için sevdiğinize hediye edebileceğiniz, değerli şık tektaş modeli.

Pırlantalı altın yüzük modelleri; Birbirinden şık altın yüzükler. İnci ve pırlanta taşlarla tasarlanmış altın yüzükler bayanlar için çok özel aksesuarlar dır. Mavi çiçekli altın yüzük ve beyaz güllü inci altın yüzük, gece kıyafetlerinin tamamlayıcı aksesuarı olabilir.

Pırlantalı bayan yüzükleri;  Pembe çiçekli kelebek yüzük, beyaz zümrüt altın yüzük ve beyaz güllü altın yüzük koleksiyonu, bayanların en değerli altın pırlanta yüzük modası.

Yüzük modelleri, bayan yüzükleri;  Değerli taşlarla pırlantalardan tasarlanmış yüzükler, bayanların özel günleri, kokteyl ve gece davetleri için tercih edilen yüzükler, zümrüt yüzük, bordo zümrüt tektaş yüzüğü. 2013 yılının en muhteşem zümrüt yüzüğü.