Röfleli Saç Modelleri

2012 Röfleli Saç Modelleri

2012 trendlerinde sıra geldi gölge ve röfle saç modelleri araştırmamıza. Çok tonların bir araya geldiği saç modelleri için bahar trendlerine göz atmak istedik. Bu bahar sarı taban üzerine yapılan gölgeler ve kızıl taban üzerine yapılan gölgeler popüler olacaktır. Parlak ve doğal görünümlü saçlarınıza gölge stillerini uyguladığınızda cansız saçlarınızda canlanacaktır.

Gölge ışıltılarını serum ve parlıklık veren saç kremleri kullanımı ile saçlarınıza sağlıklı bir görünüm vercektir. Röfle ve Gölge modelleri içinde renk koruyucu formüller uygulamayı ihmal etmeyin. Gölge de yeni trendlerde sarı ve kahve tonları ile kızıl tonlarını taban kullanmanız. Kahve gölgelere altın sarısı ışık uygulandığında bu yılın trendini yakalayabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Gölge ve Röfle Modelleri

Yukarıda ki örnekleri incelediğinizde en çok kullanılan, yolda, sokakta, otobüste, metroda, okulda ve işte önünüze gelen her yerde karşınıza çıkan gölge modelleri yer almaktadır. En doğal ve saçlara verilen ışıkların en etkileyicisi bu renklerdir. Kahve üzerine sarı, bal tonları üzerine daha açık sarı veya sarı üzerine bal gibi tonlardan kaynaklanan gölgeli saç modelleri ülkemizde en çok rağbet gören stillerdendir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>